Aktualności


8  LISTOPADA  2022

Ponad 300 dzieci zagrało w Siedlcach

W Siedlcach, 6 listopada, rozegrano Altrad Cup kolejny Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Rugby, mecze odbywały się na stadionie i boiskach Agencji Rozwoju Miasta.

Tym razem w Siedlcach zagrało 25 zespołów z 8 klubów w 4 kategoriach wiekowych, rywalizowano równocześnie na 8 boiskach. W tej stawce było aż 8 zespołów reprezentujących dwa kluby gospodarzy, MKS Pogoń Siedlce i Miejski Klub Rugby Siedlce. Gościliśmy też drużyny Arki Gdynia, AZS AWF Warszawa, Lechii Gdańsk, Mazovii Mińsk Mazowiecki, Orkana Sochaczew i po raz pierwszy Rugby Białystok. Ogółem w niedzielnym turnieju zagrało ponad 300 zawodniczek i zawodników.

Turnieje to współzawodnictwo, ale przede wszystkim dobra zabawa, wspólny piknik i spotkanie z rodzinami naszych młodych rugbistów. Na boiska ARM przychodzą rodzice i dziadkowie żeby zobaczyć jak z owalną piłką radzą sobie ich pociechy.
Po zakończeniu turnieju, rozdaniu wszystkim drużynom pucharów, a wszystkim zawodniczkom i zawodnikom medali oraz wspólnym posiłku, nastąpiło odsłonięcie XVI z kolei tablicy z fragmentem Historii Siedleckiego Rugby oraz wspólne oglądanie meczu Ekstraligi Rugby MKS Awenta Pogoń Siedlce z RC Orkan Sochaczew.

 
MŁODZIK

Grupa A
Rugby Białystok v Pogoń Siedlce 0:19

Arka Gdynia v Rugby Białystok 26:0

Pogoń Siedlce v Arka Gdynia 24:0

Grupa B
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 2 51:0

Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 7:12

Pogoń Siedlce 2 v Lechia Gdańsk 0:41

Mecz półfinałowy 1A - 2B

Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 0:7

Mecz półfinałowy 1B - 2A

Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 5:40

Mecz o V miejsce: Pogoń Siedlce 2 v Rugby Białystok 12:0
Mecz o III miejsce: Pogoń Siedlce v Arka Gdynia 24:0
Mecz o I miejsce: Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 5:0

 

Kolejność końcowa:
1. Lechia Gdańsk

2. Orkan Sochaczew

3. Pogoń Siedlce 1

4. Arka Gdynia

5. Pogoń Siedlce 2

6. Rugby Białystok

 

ŻAK
Grupa A

Arka Gdynia v MKR Siedlce 1:12

AZS AWF Warszawa v Arka Gdynia 12:1

MKR Siedlce v AZS AWF Warszawa 12:0

Grupa B

Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk 0:4

Rugby Białystok v Orkan Sochaczew 10:0

Lechia Gdańsk v Rugby Białystok 6:2

Mecz półfinałowy 1A - 2B

MKR Siedlce v Rugby Białystok 4:5

Mecz półfinałowy 1B - 2A

Lechia Gdańsk v AZS AWF Warszawa 14:0

Mecz o V miejsce: Orkan Sochaczew v Arka Gdynia 6:3

Mecz o III miejsce: MKR Siedlce v AZS AWF Warszawa 6:3

Mecz o I miejsce: Lechia Gdańsk v Rugby Białystok 7:3

 

Kolejność końcowa:

1. Lechia Gdańsk

2. Rugby Białystok

3. Miejski Klub Rugby Siedlce

4. AZS AWF Warszawa

5. Orkan Sochaczew

6. Arka Gdynia


MINI ŻAK
Grupa A

AZS AWF Warszawa v MKR Siedlce 4:6

Orkan Sochaczew v AZS AWF Warszawa 2:2

MKR Siedlce v Orkan Sochaczew 5:4

Grupa B

Arka Gdynia v Pogoń Siedlce 10:1

Mazovia Mińsk Mazowiecki v Arka Gdynia 3:4

Pogoń Siedlce v Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:3

Grupa C
Rugby Białystok v MKR Siedlce 2 4:1

Lechia Gdańsk v Rugby Białystok 6:1

MKR Siedlce 2 v Lechia Gdańsk 3:4

Grupa 1-3

Lechia Gdańsk v MKR Siedlce 0:9

Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 8:2

MKR Siedlce v Arka Gdynia 9:1

Grupa 4-6

Rugby Białystok v Orkan Sochaczew 1:8

Mazovia Mińsk Mazowiecki v Rugby Białystok 2:5

Orkan Sochaczew v Mazovia Mińsk Mazowiecki 7:1

Grupa 7-9

MKR Siedlce 2 v AZS AWF Warszawa 0:8

Pogoń Siedlce v MKR Siedlce 2 1:3

AZS AWF Warszawa v Pogoń Siedlce 8:0

Kolejność końcowa:
1. Miejski Klub Rugby Siedlce

2. Arka Gdynia

3. Lechia Gdańsk

4. Orkan Sochaczew

5. Rugby Białystok

6. Mazovia Mińsk Mazowiecki

7. AZS AWF Warszawa

8. Miejski Klub Rugby Siedlce 2

9. Pogoń Siedlce

 

MIKRUS

Kolejność końcowa:
1. Miejski Klub Rugby Siedlce

2. Pogoń Siedlce

3. AZS AWF Warszawa

4. Orkan Sochaczew

 
MKS Pogoń Siedlce i Miejski Klub Rugby dziękują za pomoc w organizacji turnieju następującym firmom:
-Altrad

-PZU w ramach Programu "Dobra Drużyna PZU"

-Miasto Siedlce

-Rzeźnik Zbuczyn

-Pizza Mario
-Sphinx Siedlce
-Piwniczka
-OSM Siedlce

-Palce Lizać

-Perfekt

-Eko Pralnia Laguna

-Chibowski

-Powichrowscy

-Fungo Fresco

-Pieczarka Siedlecka

 

Dziękujemy także:
-Mamom za przygotowanie wypieków i bezcenną pomoc w strefie gastronomicznej.
-Wszystkim tatom i byłym zawodnikom (weteranom) za pomoc przy rozstawianiu i składaniu namiotów oraz grillu.
-Trenerom, sędziom, opiece medycznej za sprawne przeprowadzenie turnieju.
A przyjezdnym klubom dziękujemy za sportową walkę!

Pozostałe wiadomości
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687
full-1full-2full-3full-4full-5full-6
designed by MOUTON interactive
Kanał YOUTUBE