Aktualności |
|
1 CZERWCA 2024
Finał sezonu w Krakowie

2 czerwca 2024 roku – ta data może przejść do historii siedleckiego rugby. Tego dnia rugbiści Pogoni powalczą o brązowe medale mistrzostw Polski z Juvenią Kraków.
Przez całą wiosnę siedlczanie, zgodnie z nazwą klubu, gonili za miejscem gwarantującym udział w małym finale. Pogoniści nie zawiedli, wygrali wszystkie spotkania i kosztem Budowlanych Lublin finiszowali na czwartej lokacie. Rywalem MKS w meczu trzecie miejsce będzie Juvenia Kraków. Smoki zimowały na pozycji lidera, jednak wiosną nie prezentowały już tak wysokiej formy.
Pogoń ostatni raz fetowała medal mistrzostw Polski w 2019 roku. Było to zwieńczenie trzyletniej brązowej passy siedlczan. Pogoniści w latach 2017-19 byli gospodarzem małych finałów i kolejno pokonywali Lechię Gdańsk (dwukrotnie) i Skrę Warszawa. Juvenia po raz ostatni – i jedyny – wywalczyła brązowy medal w 2009 roku.
Finały rządzą się swoimi sprawami, ale nie sposób nie wspomnieć o wynikach pomiędzy Pogonią a Juvenią z rundy zasadniczej. Jesienią siedlczanie przegrali 10:32 na własnym boisku z kroczącymi od zwycięstwa do zwycięstwa Smokami. W wiosennym rewanżu Pogoń wygrała 21:17. Jak będzie teraz?
Początek niedzielnego meczu o 15:00.
21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













