Aktualności |
|
9 MAJA 2024
Geneva Sevens z siedleckimi akcentami

Od 8 do 13 maja odbędzie się zgrupowanie reprezentacji Polski w rugby 7-osobowym.
Powołania otrzymało trzech rugbistów Awenty MKS Pogoń Siedlce. Są to: Vaha Halaifonua, Łukasz Korneć oraz Kacper Skup.
Zgrupowanie rozpocznie się w Warszawie, a następnie biało-czerwoni udadzą się do Genewy, gdzie wezmą udział w turnieju Geneva Sevens.
Pozostałe wiadomości
21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













