Aktualności |
|
1 LISTOPADA 2020
Koniec rundy w Ekstralidze

Siedleccy rugbiści w tym roku już nie zagrają.
Pogoniści rozegrali siedem z dziewięciu zaplanowanych na jesień spotkań. Nie udało się zagrać z Lechią Gdańsk oraz Juvenią Kraków. Do ostatniej chwili ważyły się losy meczu z drużyną z Trójmiasta, jednak ostatecznie nie dojdzie do niego w 2020 roku.
Siedlczanie przezimują na trzecim miejscu w tabeli. Na koncie MKS jest tyle samo punktów (22), co Master Pharm Łódź, ale Pogoniści mają o jeden rozegrany mecz więcej.
fot. Maciej Sztajnert
Pozostałe wiadomości
21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













