Aktualności |
|
27 WRZEŚNIA 2020
Młodzi rugbiści na fali

Młodzi rugbiści Pogoni Siedlce mają za sobą pracowity weekend.
Juniorzy Pogoni dowodzeni przez Pawła Kuligowskiego zajęli czwartą pozycję w pierwszym turnieju Grand Prix MPJ 7. Siedlczanie zaczęli fazę grupową od wygranej 40:14 z gospodarzami - Budowlanymi Lublin. W drugim meczu Pogoniści zwyciężyli 45:0 z Husarią Kalisz. Na koniec fazy grupowej drużyna Kuligowskiego przegrała 0:50 z Budowlanymi Łódź.
W półfinale siedlczanie przegrali 12:33 z Orkanem Sochaczew. W meczu o trzecie miejsce Pogoń poniosła porażkę 7:24 z Juvenią Kraków.
Pogoń: Eryk Bobryk, Kacper Boruc, Aleks Ciok, Jarosław Galanty, Daniel Jasiński, Michał Kodzis, Bartosz Kosmalski, Adam Krawczyk, Krystian Paczuski, Marcin Podniesiński, Kacper Skup, Marcin Stefaniuk. Fizjoterapeuta: Kamil Gut. Kierownik: Maciej Kryszczuk. Trener: Paweł Kuligowski.
26 września w Warszawie odbył się turniej. Mikrusi (rocznik 2012 i młodsi, historyczny debiut) wygrali wszystkie mecze. Mini żacy U-10 zajęli trzecie miejsce. Żacy U-12 zakończyli rywalizację na pierwszym miejscu, zaś młodzicy U-14 uplasowali się na drugiej lokacie. Warto dodać, że w sukcesach miały udział dziewczyny, których było pięć.
21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













