Aktualności |
|
16 SIERPNIA 2024
Nowy sezon, nowe wyzwania

Awenta MKS Pogoń Siedlce 17 sierpnia rozpocznie nowy sezon Ekstraligi.
– Wróciłem do Pogoni z nadzieją na zdobycie kolejnego medalu, najlepiej złotego – przyznał Krystian Olejek, który latem wrócił do macierzystego klubu z Orkana Sochaczew. – Wymarzonym finałem Ekstraligi był dla mnie rozegrany w Siedlcach mecz pomiędzy Pogonią a Orkanem. Wygrana mistrzostwa w domu byłaby czymś niesamowitym, spełnieniem.
Aby skutecznie zawalczyć o złoty medal kadra Pogoni, i tak już silna, została wzmocniona. Poza Olejkiem do kadry Pogoni dołączyli: Kacper Bogusz, Dawid Kinast, Bartosz Kubalewski, Alexander Nowicki, Ksawery Struss oraz Piotr Wiśniewski. Z powodu kontuzji jesienią zabraknie Martina Mangongo. Siedlce na Białystok zamienił Giorgi Maisuradze.
Pierwszym rywalem siedlczan w nowym sezonie będzie KS Budowlani Łódź. W poprzednim sezonie drużyna z miasta włókniarzy uplasowała się na ósmej pozycji, wygrywając dwa z 16 spotkań.
Początek sobotniego meczu o 16:00.

21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













