Aktualności |
|
11 SIERPNIA 2021
Nowy trener Pogoni

Nowym trenerem Pogoni Siedlce został Giorgi Chubinidze.
Niespełna 50-letni Gruzin ma za sobą bogatą karierę zawodniczą i trenerską. Był mistrzem ZSRR z Gelati Rugby Club, trzykrotnym mistrzem Gruzji z AIA Rugby Club oraz Datvebi Rugby Club. Jako trener pracował przede wszystkim w ojczyźnie. W 2018 roku odpowiadał za wyniki Unii Brześć/Terespol, zaś ostatnio był trenerem w wileńskiej akademii rugby.
Chubinidze ma już za sobą pierwszy trening z nową drużyną. Na stanowisku zastąpił Andrzeja Kozaka, któremu dziękujemy za pracę w Pogoni.
fot. Kamil Sulej
Pozostałe wiadomości
21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













