Aktualności |
|
16 WRZEŚNIA 2020
Nowy zawodnik w Pogoni

Do kadry Ekstraligowej Pogoni dołączył nowy zawodnik.
Mateusz Dziąg to 21-letni zawodnik II linii młyna pochodzący ze Skierniewic. Student bialskiej AWF w czwartek zaliczy pierwszy trening z nową drużyną i być może doczeka się debiutu w meczu ze Spartą.
Spotkanie z beniaminkiem już 20 września. Początek o 16:00.
Pozostałe wiadomości
21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













