Aktualności |
|
15 WRZEŚNIA 2020
Ósme miejsce w Łodzi

Kadeci Pogoni zajęli ósme miejsce w turnieju finałowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Podopieczni Krzysztofa Rusinka zajęli ósme miejsce. W meczu o siódmą lokatę przegrali 7:27 z Husarią Kalisz. Wcześniej siedlczanie ponieśli porażkę w półfinale z Budowlanymi Lublin - 12:43.
Złote medale wywalczyli młodzi rugbiści Orkana Sochaczew, srebrne gospodarze z KS Budowlani Łódź, a brązowe Husar Bolesławiec.
Pozostałe wiadomości
21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













