Aktualności |
|
17 KWIETNIA 2026
Po punkty do Krakowa

Siedleccy rugbiści w drugiej kolejce grupy mistrzowskiej zagrają z Juvenią w Krakowie.
Juvenia awansowała do grupy mistrzowskiej z jedną wygraną. W poprzedniej kolejce Smoki z Krakowa zanotowały wyraźną porażkę z Orkanem w Sochaczewie.
Nie trzeba ukrywać, że zdecydowanym faworytem spotkania w Grodzie Kraka będą Pogoniści. Trener Łukasz Nowosz będzie miał okazję sprawdzić formę swoich zawodników przed zbliżającym się dwumeczem z mocarzami z Sochaczewa i Sopotu. Być może szkoleniowiec mistrzów Polski da szansę debiutu dopiero co zakontraktowanemu Latu Manoi.
Początek niedzielnego meczu o 15:00.
fot. Rafał Wysocki
Pozostałe wiadomości
21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













