Aktualności |
|
26 KWIETNIA 2026
Pogoń liderem Ekstraligi!

W meczu na szczycie Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce wysoko wygrała i zdetronizowała Ogniwo Sopot.
Zawodnicy obu drużyn zdawali sobie stawkę z wagi spotkania. Wygrany przybliżyłby się do pierwszego miejsca, a co za tym idzie rozstawienia przed play-offami o medale. Ogniwo przybyły do Siedlec podbudowane wygraną w poprzedniej kolejce z Orkanem.
Od początku spotkania zarysowała się wyraźna przewaga Siedlczan. Po kilkunastu minutach gry Pogoń prowadził 14:0. Ogniwo, poza jednym groźnym wypadem, praktycznie było bezradne. Ofensywa mistrzów Polski prezentowała spory rozmach. Do przerwy było 33:0. Rezultat na półmetku ustalił Krystian Olejek, który skorzystał na pracy formacji młyna.
Druga połowa nie była już tak efektowna w wykonaniu Pogoni. Ogniwo przeprowadziło w przerwie potrójną zmianę i wyszło na boisko po przerwie z mocnym postanowieniem poprawy. Sopocianie szybko przyłożyli punkty, ale nie zdołali na poważnie wrócić do gry. Pogoniści odpowiedzieli przyłożeniem i celnymi kopami. Ostatecznie mistrzowie Polski wygrali 43:14.
10 maja o 15:30 Pogoń zagra w Sochaczewie z Orkanem.

21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













