Aktualności |
|
19 GRUDNIA 2020
Pogoniści pomogli maluchom z Domu Dziecka

Rugbiści siedleckiej Pogoni włączyli się do akcji pomocy mieszkańcom Domu Dziecka w Kisielanach.
Zawodnicy sekcji rugby w MKS Pogoń Awenta Siedlce przekazali do Domu Dziecka w Kisielanach: koszulki, piłki do rugby, gadżety klubowe, smycze, długopisy, torebki oraz pieniądze zebrane podczas treningów rugby.
Akcję zapoczątkowali kibice MKP Pogoń Siedlce.
Pozostałe wiadomości
21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













