Aktualności |
|
23 KWIETNIA 2026
Rugbowe emocje na najwyższym poziomie

25 kwietnia upłynie pod znakiem Ogólnopolskiego turnieju dzieci i młodzieży w rugby, zaś najważniejszym punktem 26 kwietnia będzie mecz na szczycie Ekstraligi: Awenta MKS Pogoń Siedlce – Ogniwo Sopot.
5 kwietnia w godz. 10:00-14:00 w Siedlcach odbędzie się Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży z udziałem ponad 50 drużyn z całej Polski oraz gościnnie francuskiego klubu RC Juvignac. Z regionu zagrają: MKS Pogoń Siedlce, Miejski Klub Rugby Siedlce, Mazovia Mińsk Mazowiecki, UKS Stok Lacki, SP 1 Siedlce, UKS Nowe Iganie, UKS Strzałka Strzała czy Orzeł Chodów.
26 kwietnia dojdzie do meczu Pogoni z Ogniwem, medalistów poprzedniego sezonu, czołowych drużyn obecnych rozgrywek. Będzie to trzeci mecz grupy mistrzowskiej złożonej z sześciu najlepszych drużyn Ekstraligi. Ogniwo to lider Ekstraligi, który w poprzedniej kolejce okazał się minimalnie lepszy od Orkanu Sochaczew. Pogoniści zaczęli granie w grupie mistrzowskiej od dwóch efektownych zwycięstw z Arką Gdynia i Juvenią Kraków.
W ubiegłym roku Pogoń dwukrotnie mierzyła się z Ogniwem. Wiosną mistrzowskiego sezonu 2024-25 Siedlczanie wygrali 37:10, zaś jesienią trwających rozgrywek było 17:17 w Sopocie.
Początek niedzielnego meczu o 18:00.
21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













