Aktualności |
|
19 WRZEŚNIA 2020
Sekcja żeńska w Pogoni? Dlaczego nie!

Za nami spotkanie organizacyjne sekcji żeńskiego rugby w MKS Pogoń Siedlce.
Pierwsze zebranie odbyło się 18 wrześnie w siedzibie Pogoni przy ulicy Prusa 6. Spotkanie organizacyjne dotyczyło utworzenia żeńskiej drużyny rugby w Siedlcach.
Na spotkaniu pojawiły się obecne zawodniczki klubu oraz dziewczyny, które chciałyby spróbować swoich sił w rugby. Omawiane były plany krótko- i długofalowe, jak również pochylono się nad pomysłami na prowadzenie treningów. Poruszono również kwestię naboru nowych zawodniczek do sekcji.
Wszystkie zainteresowane dziewczyny zapraszamy na treningi. Kontakt z trenerem Pawłem Krasuskim pod nr 513 266 099.
Pozostałe wiadomości
21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













