Aktualności


22  STYCZNIA  2026

Tongijczyk dołączył do Pogoni

Awenta MKS Pogoń Siedlce ma nowego zawodnika rodem z Tonga.

Nowym zawodnikiem Pogoni został Jamie Vakalahi. Urodzony w 1999 roku środkowy przez ostatnie kilkanaście lat występował w Japonii.

Vakalahi grał w reprezentacjach U-16 i U-18 Japonii, jednak urodził się i wychowywał w Tonga.

Okazja do nieoficjalnego debiutu nowego zawodnika nadarzy się już 25 stycznia. To wtedy mistrzowie Polski zagrają z reprezentacją Niemiec w Heidelbergu.

 

fot. Westsyde Sports Management

Pozostałe wiadomości
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146
full-1full-2full-3full-4full-5full-6
designed by MOUTON interactive
Kanał YOUTUBE