Aktualności |
|
22 STYCZNIA 2026
Tongijczyk dołączył do Pogoni

Awenta MKS Pogoń Siedlce ma nowego zawodnika rodem z Tonga.
Nowym zawodnikiem Pogoni został Jamie Vakalahi. Urodzony w 1999 roku środkowy przez ostatnie kilkanaście lat występował w Japonii.
Vakalahi grał w reprezentacjach U-16 i U-18 Japonii, jednak urodził się i wychowywał w Tonga.
Okazja do nieoficjalnego debiutu nowego zawodnika nadarzy się już 25 stycznia. To wtedy mistrzowie Polski zagrają z reprezentacją Niemiec w Heidelbergu.
fot. Westsyde Sports Management
Pozostałe wiadomości
21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













