Aktualności |
|
2 KWIETNIA 2026
Wybrańcy na Szwecję

Selekcjonerzy reprezentacji Polski rugby ogłosili kadrę na mecz ze Szwecją, który odbędzie się 11 kwietnia o 20:00 w Gdyni.
Wśród 31 powołanych zawodników znalazło się sześciu zawodników Awenty MKS Pogoń Siedlce. Są to: Bercho Botha, Vaha Halaifonua, Łukasz Korneć, Jędrzej Nowicki, Patryk Reksulak i Piotr Wiśniewski.
Wybrańcy Kamila Bobryka i Tomasza Stępnia będą przygotowywać się do meczu w Cetniewie.
Pozostałe wiadomości
21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













