Aktualności |
|
24 SIERPNIA 2024
Wysoka wygrana z beniaminkiem

W meczu 2 kolejki Ekstraligi rugbiści z Siedlec wygrali 78:6 z Rugby Białystok.
To było jednostronne spotkanie - od pierwszej do ostatniej minuty. W początkowych fragmentach meczu można śmiało mówić o dominacji siedlczan. Bohaterem pierwszej połowy był Kacper Skup, który zanotował cztery przyłożenia. Wynik na półmetku rywalizacji - 54:3 - nie pozostawia złudzeń.
Po przerwie siedlczanie nie byli już tak skuteczni. Intensywność gry wyraźnie spadła i zamiast dobicia do setki licznik zatrzymał się na 78 punktach. Beniaminek z Białegostoku zdobył sześć historycznych punktów po karnych Igora Kocimskiego.
8 września o 19:00 Pogoń zagra w Sochaczewie z Orkanem. Tydzień wcześniej MKS rozegra grę kontrolną z reprezentacją Polski, która będzie przebywać w Siedlcach na zgrupowaniu.

Foto: SportSiedlce.pl
21 CZERWCA 2026 Zło... zło... złota PogońAwenta MKS Pogoń Siedlce obroniła mistrzostwo Polski po wygranej w zaciętym finałowym spotkaniu z Ogniwem Sopot. | więcej |
19 CZERWCA 2026 Czas na obronę mistrzostwa!Zwykło się mówić, że obronić tytuł jest trudniej niż wywalczyć. Czy Awenta MKS Pogoń Siedlce poradzi sobie z tym zadaniem? | więcej |
3 CZERWCA 2026 Przedostatni krok do nieba6 czerwca o 17:00 w drugim półfinale Ekstraligi rugby Awenta MKS Pogoń Siedlce podejmie Arkę Gdynia. | więcej |
31 MAJA 2026 Pewna wygrana w GdyniMistrzowie Polski z Siedlec wysoko wygrali z Arką Gdynia w pierwszym półfinale Ekstraligi rugby. | więcej |













